Deck 1 Laboe Ostsee

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Deck 1 Laboe Ostsee
$$$$

Beskrivelse

Deck 1 Laboe Ostsee Leilighet ligger nær Ev.-Luth. Anker-Gottes-Kirche Laboe og ligger kun 5 minutter fra Laboe.

Beliggenhet

Gjestene kan finne Tysk ubåt U-995 innen 1 km og High Spirits innen 2 km fra hotellet. Du kan også nyte nærliggende Marine-Ehrenmal Laboe eller ta en tur til Musikmuschel.

Steinkampberg busstasjon er kun 5 minutters gangavstand fra overnattingsstedet.

Rom

Bor hos Deck 1 Laboe Ostsee Leilighet kan gjester nyte den hagen-visning.

Spis & Drikk

Gjestene kan nyte gode retter på Tysk ubåt U-995 og Marineminnesmerket i Laboe, som ligger ca 20-minutters gange fra Deck 1 Laboe Ostsee Leilighet.

Fritid & Næringsliv

Det er windsurfing, fiskeri og vandring i det omkringliggende området.

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 15:00-23:59
til 10:00
Fasiliteter
Det er ingen parkering tilgjengelig.
Trådløst internett er tilgjengelig i gratis.
Annen informasjon
Barn & ekstra senger
Det er ingen ekstra senger på rommet. 
Husdyr
Ikke tillatt med kjæledyr
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Leilighet med ett soverom
  • Maks.
    4 personer
  • Sengalternativer:
    1 King-Size seng og 1 Sofa-seng
  • Utsikt over hagen
  • Dusj
  • Kaffemaskin

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Parkering
Kjøkkenfasiliteter

Vannkoker

Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Klimaanlegg
TV

Flatskjerm tv

Sport aktiviteter

Vandring

Sykling

Fisketur

Vindsurfing

Mat / Drikke

Utendørs spiseplass

Fasiliteter for barn

Vugger/ Barnesenger

Sport en Fitness

  • Vindsurfing
  • Vandring
  • Hesteridning
  • Sykling
  • Tennisbane
  • Golfbane
  • Fisketur

Spisefasiliteter

  • Utendørs spiseplass

Barnas fasiliteter

  • Vugger/ Barnesenger

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Solterrasse
  • Hageområde
  • Grillfasiliteter

Romfasiliteter

  • Oppvarming
  • Sitteområde
  • Terrasse
  • Hagemøbler
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Spisebord

Baderom

  • Vaskemaskin

Selvbetjening

  • Vannkoker
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Media

  • Flatskjerm tv
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Deck 1 Laboe Ostsee

💵 Laveste rompris 898 NOK
📏 Avstand til sentrum 400 m
✈️ Avstand til flyplass 106.6 km
🧳 Nærmeste flyplass Lubeck flyplass, LBC

Beliggenhet

Adresse
Adressen er kopiert.
Rosenstrasse 9, Laboe, Tyskland, 24235
Se på kartet
Rosenstrasse 9, Laboe, Tyskland, 24235
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
Laboe Action
320 m
Musikmuschel
480 m
Laboe Naval Memorial Marine Ehrenmal
570 m
Buena Vista
580 m
Restaurant
Fischkuche Laboe
310 m
Restaurant
Restaurant Calabria
280 m
Restaurant
Ozean Eleven
480 m
Restaurant
Restaurant Seeterrassen
430 m
Restaurant
Restaurant Ocean Eleven
420 m
Restaurant
Restaurant Bosna
780 m
Restaurant
La Dolce Vita
450 m
Restaurant
Rhodos
630 m
Restaurant
Asia Restaurant Thang Long
550 m
Restaurant
Casa Tripaldi
540 m
Restaurant
Fischkiste
560 m
Restaurant
Cafe Bistro Caprice Laboe
560 m

Anmeldelser om Deck 1 Laboe Ostsee

8.6 /10
Flott
28 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Skrive en omtale

Vanlige spørsmål om Deck 1 Laboe Ostsee

Hva er leieprisen hos Deck 1 Laboe Ostsee leilighet?
Prisen for en netters opphold på Deck 1 Laboe Ostsee leilighet er €146.
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom